Korek jest najlepszym naturalnym materiałem podłogowym

Korek jest najlepszym naturalnym materiałem podłogowym


Jeśli chodzi o ostateczną zawartość zielonych podłóg; ramiona w dół na podłogę z korka, ponieważ to wygra. Ta treść dokładnie wyjaśni ci, dlaczego korek jest najlepszą zawartością dla twojej podłogi. Opisuje również korzyści, jakie przyniesie w twoim domu i środowisku. Zanim skończysz czytać ten artykuł, klikniesz podany link do podkładania korka!

To będzie trochę technologiczne, ale to pomoże ci lepiej zrozumieć zawartość korka i dlaczego jest to ostateczna zawartość zielonych podłóg. Korek jest w rzeczywistości resztkami krzewu dębu korkowego (Quercussuber) i nie należy go mylić z krzewem korkowym (Phellodendron). Tylko krzew dębu korkowego (Quercussuber) może zapewnić szczątki na tyle dobre, aby komercyjnie produkować korek. Metoda uprawy gruzu jest dość prosta; rolnicy po prostu usuwają niewielką część gruzu (korka) z tylnej części. Krzew dębu korkowego jest w stanie zapewnić swoje pierwsze zbiory po rozwinięciu w ciągu około 25 lat, niż można je zbierać co 8 do 12 dekad, o łącznej długości około dwieście do 250 lat.

Jak odkryłeś powyżej, dość oczywiste jest, że podłoga korkowa jest ostatecznym produktem ekologicznej podłogi. Jednak nadal zastanawiasz się, co tak naprawdę czyni go tak wyjątkowym i wyjątkowo trwałym. Cóż, musisz trochę zrozumieć mobilny makijaż korków. Każda komórka z zawartością korka ma postać plastra miodu i wewnątrz tych małych tkanek o strukturze plastra miodu utknął gaz. Daje to podłogom korkowym właściwości komfortu i wytrzymałości. Czy wiesz, że korek może kompresować do 40%, nie ma żadnej szkody, nawet po wieloletniej kompresji?

Nie rozmawialiśmy nawet o wierzchołku lodowej góry, gdy jesteśmy w królestwie zalet korka. Zasadniczo podsumujemy jeszcze kilka, jeśli jeszcze nie przekonaliśmy cię, że korek jest najlepszą zawartością zielonych podłóg. Udowodniono, że podłogi korkowe są odporne na pleśń, wilgoć, niepożądane szkodniki i substancje. Wszystko to dzięki normalnie występującej substancji zwanej Suberyną. Ten woskopodobny materiał sprawia, że ​​korek jest fantastyczny dla osób z reakcjami alergicznymi, ponieważ jest antyalergiczny. Sprawia również, że podłoga z korka jest świetna do gotowania, piwnic i łazienek, ponieważ pozwala korkowi zapobiegać pleśni, a nawet wilgoci.

Ten ostatni kawałek to w przybliżeniu elegancja podkładu korkowego. Spójrzmy prawdzie w oczy. Nic nie może równać się z elegancją drewnianych podłóg. Naturalne kolory i warianty wzornictwa są najlepsze w porównaniu do wszystkiego, co powstaje, a nie z samych cech. Zawartość korka ma jedne z najwspanialszych kolorów i wariantów projektowych, jakie dostaniesz na drewnianej podłodze. Producenci mogą nawet dodawać kolory do swoich produktów podłogowych, aby twoja korkowa podłoga była w dowolnym kolorze. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego najlepszego ekologicznego produktu do podłóg, zalecamy skorzystanie z linków podanych poniżej.

Wybór podłogi z korka ma wiele zalet, ale być może jedną z największych korzyści jest to, że podkład korkowy jest produktem ekologicznym. Dowiedz się więcej o tym, dlaczego podłogi korkowe są ostateczną zawartością zielonych podłóg, a także najlepszym źródłem informacji dla konsumentów na temat edukacji na temat podłóg korkowych i ich zawartości.